Ons team

Het revalidatiecentrum 'De Poolster' bestaat uit een team van gespecialiseerde therapeuten: audiologen, ergotherapeuten, kinesiste, logopedisten, maatschappelijk assistente, neus-keel-oorarts en psychologen.

Een administratieve kracht zorgt voor de nodige ondersteuning.

 

Het team van 'De Poolster' bestaat uit:

NKO-arts - revalidatiearts - geneesheer-directeur

Dr. Stephan Decreton

 

Maatschappelijk assistente

Martine Du Bois - martine.dubois@vgc.be

 

Audiologen

Kristin Kerkhofs - kristin.kerkhofs@vgc.be

Véronique Rabaey - veronique.rabaey@vgc.be

 

Ergotherapeuten

Marleen Steens - marleen.steens@vgc.be

 

Logopedisten

Noémie Berger - noemie.berger@vgc.be

Eline Coleman - eline.coleman@vgc.be

Els De Cock - els.decock@vgc.be

Annabel Heyndrickx - annabel.heyndrickx@vgc.be

Jo Legasse - jo.legasse@vgc.be

Hilde Thoné - hilde.thone@vgc.be

Ingrid Tiebout - ingrid.tiebout@vgc.be

 

Kinesitherapeute

Tinne Boey - tinne.boey@vgc.be

 

Psychologen

Lina Bijloos - lina.bijloos@vgc.be

Kamiel Hofmans - kamiel.hofmans@vgc.be

 

Administratieve ondersteuning

Honia Gabriël - honia.gabriel@vgc.be

 

 

 

Joke Buts

webmaster